Obecně o Astrálním Cestování

10. října 2007 v 20:02 | El |  Ac- Obecně
CO je Astrální dimenze ?
Astrální dimenze je nejbližší dimenze k dimenzi fyzické. Překrývá a prostupuje svět jako obrovská síť vědomí, zachycuje a zachovává všechny myšlenky. Její obsah je vytvářen kolektivním vědomím celosvětové mysli. Obsahuje myšlenky, vzpomínky, fantazie a sny každé žijící bytosti na světě. Uvnitř ni způsobuje pravidlo přitažlivosti mezi podobným, že se tento oceán mysli rozkládá do vrstev a jezírek. Tato jezírka myšlenek se obyčejně nazývají astrálními rovinami, astrálními světy, astrálními podrovinami nebo astrálními říšemi. Astrální dimenze je tvořena astrální látkou, která je výstižně popsána jako hmota mysli. Je neobyčejně citlivá na myšlenku a může se zformovat do jakéhokoliv tvaru nebo formy. Tyto výtvory mohou být natolik dokonalé, že jsou nerozeznatelné od skutečnosti. Nejlepším způsobem, jak to vysvětlit, je načrtnout srovnání mezi astrální látkou a neexponovaným filmem. Jestliže tento film vystavíme světlu zaostřenému čočkou fotoaparátu, je na něj okamžitě zapsán perfektní obraz reality pomoci chemické reakce vyvolané světlem. Jestliže je astrální látka vystavena myšlence zaostřenou čočkou mysli, okamžitě se mimo astrální hmotu mysli zformuje dokonalý odraz reality reakci astrální látky na myšlenku. Složitost a stálost jakéhokoliv výtvoru v astrální dimenzi závisí především na síle mysli, jež ho vytvořila.
Astrální vidění ?
Fyzické tělo nám umožňuje vidět pouze záběr pod úhlem 220 stupňů, tzn. Vidíme pouze před sebe, nikoliv za sebe, nad sebe a pod sebe v jeden okamžik. S astrálním tělem máme rozhled více než 360 stupňů a můžeme tedy vidět do všech stran najednou. To je sférické vidění. Během projekce nás síla zvyku nutí zaměřit svou pozornost pouze jednim směrem, kde máme pocit, že je přední část našeho pohledu. Výhledy vzad, nahoru, dolů, vpravo a vlevo zůstávají, všechny najednou, nejsou však zpracovávány současně mozkem. To by neodpovídalo celoživotnímu návyku frontálního pohledu. Sférické vidění je jako být jedno velké mnohaplošné oko, které dokáže vidět všemi směry naráz!
OOBE
OOBE ( Out Of Body Experience = zážitek mimo tělo ) je projekce v reálném čase, blízko fyzického světa. Často nastává jako část zážitku blízkých smrti. Osobnost je vyhozena z vlastního těla následkem nějakého těžkého traumatu, tzn. automobilové nehody, chirurgické operace, srdeční zástavy, narození dítěte apod.
Účastníci OOBE jsou s vědomi věci, které se dějí v reálném světě a v reálném čase, jako rozmluv a událostí probíhajících vedle nebo blízko jejich fyzického těla. V mnoha případech pak po návratu do svého těla tyto rozmluvy a události přesně popisují.
Astrální Projekce
Astrální tělo je projektováno do astrální dimenze, kde jsou věci zcela odlišné od reálného světa. Čas je zdeformovaný a rozpínavý, tzn. hodina v astrální dimenzi může být jako pár minut v dimenzi fyzické, což záleží na tom, v jaké části astrální dimenze se nacházíte. Realita je pohyblivá a proměnlivá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama