Příběh - Aegwyn

30. května 2009 v 15:03 | Soulflyer |  Moje vlastní tvorba
Nyní konečně napíšu svůj příběh :) Ke společenství jsem se přidala teprve nedávno, ale hned mi bylo jasné proč zde zůstávat. Fajn lidi, sice hrozně málo ale sou fajn. Když je požádám o pomoc tak přijdou a častokrát mi zachránili život.
Můj vstup do společenství byl slavnostně uvítán, jelikož se k nim často přidají slabší co hledají ochranu, a jakmile zesílí přejdou do jiného společenství ... ach přeběhlíci.
Moje setkání s Irilin bylo spíše jako přátelské poznání. Seděla na kraji schodiště chrámu v Darnassus a dívala se do vody. Nehýbala očima a její obličej značil zklamání. Opatrně jsem přisedla a tiše seděla vedle ní. Neodehnala mě, což by jistě nějací vysocí představitelé udělali. Jednou jsem se jen na něco zeptala jednoho druida a kolem mě vyšlehly šlahouny kořenů a celou mě svázali. Teprve jak jsem vysvětlila že se chci jen na na něco zeptat tak mě těžce dýchající pustil. Irilin se pár minut dívala do vody a pak se po mně ohlédla a těžce se usmála, jakoby se o úsměv musela snažit. Pak započal náš rozhovor, který skončil přijetím do jejího společenství. Potom se zvedla ze schodů a pozvala mě na něco k pití. Souhlasně jsem přikývla a následovala jsem ji. Došli jsme do malého baru ve vykotlaném stromě a posadili jsme se k jednomu z volných dřevěných stolků. Irilin obědnala lehký alkoholický nápoj, podle chuti připomínal dýně a jeden druh ostřejších trav.
S Irilin jsem si povídala celý večer . Až když byl měsích vysoko na obloze tak se omluvila, že už musí jít. Zaplatila za nás obě a sdělila mi, že za týden bude schůzka celé guildy ve Stormwindu. Řekla jsem že určitě přijdu. Ještě se rozloučila slovy: "Nechť Elunne osvítí tvou cestu." A teleportovala se někam pryč. Zbyl po ní jen lehký závan teplého vzduchu a malé lístky snášející se k zemi.
Nyní jsem v guilde asi 3 týdny. A jsem spokojená. Jako hlavní náplň mojí práce je shromažďovat informace o ostatních členech a zapisovat je sem do Guildovní kroniky.
Aegwyn, kněžka Elunne a průzkumnice
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama