Předzvěst

9. září 2009 v 18:49 | Soulflyer |  Moje vlastní tvorba
Vytí vlků v krajině známé jako Western Plaguelands rozřezávalo ticho noci jako nabroušená čepel. Nazelenalé měsíční světlo ještě jakoby zvýrazňovalo mrtvolnost okolní krajiny která byla stále sužována posledními zbytky pohromy, která se naštěstí pro pár nezlomných obyvatel této jinak mrtvé pustiny skládala hlavně z nemyslících stvoření. V rozpadlé pevnosti na ostrůvku uprostřed jezera se oběvil záblesk bílého světla a z něj vypadla na zem postavička mladého elfa, které zůstala bezvládně ležet. Čas ubíhal a temná noc se rozplynula do kalného dne. Pevnost na kopci zůstávala prázdná a jen čas od času okolo Einaradina ležícího na chladné dlažbě proběhl temný stín mizící na schodišti které vedlo do podzemí ruin. Den minul a opět se přiblížila noc, jak bylo znát podle krvavého západu slunce. Einaradin procitl a začal si protahovat končetiny. Byl celý ztuhlý, den strávený v leže na chladné dlažbě by byl znát na každém, ne jen na elfím čaroději. Einaradin se poskládal dohromady a vyskočil na nohy. Celkem ho překvapilo že ho celé tělo poslouchalo, i když prošel tak náročním teleportem a s komplikacemi. Téměř se poslal do Twisting Netheru kdyby si na poslední chvíli neuvědomil chybu v zaklínadlu, takže celé to nakonec způsobilo náhodnou teleportaci, kdy se místo Orgrimmaru vynuřil tady na kopci. Kde vlastně je ? Podle prvotního ohledání by tipoval někde v zemi zničené pohromou. Poté pohlédl na vývěsní štít nad vstupem do tunelu který stál přímo před ním tak si vše uvědomil.

,,Caer Darrow" Zašeptal si Einaradin tiše pro sebe a užasle sledoval temnou díru vedoucí pod zem, nejspíš na místo podzemní pevnosti, nyní patřící Pohromě a kultu zatracených. Einaradin se divoce ohlížel zda se k němu někdo neblíží a pak začal prchat k hlavní bráně zrovna když mu chyběl jedinný krok k uprchnutí z tohoto místa ....

Země pukla
Otřásla se

Einaradin se zastavil a ve snaze udržet si rovnováhu zabalancoval na třesoucím se povrchu. Okolní ruiny se bortily k zemi a kameny se sypaly ze stěn, jakoby to byly přerostlé sněhové vločky. Z temného otvoru se ozvalo skučení a křik který ovšem utišila lavina kamenů která jej ucpala. Jezero okolo začalo vřít a ze středu se s ohromným bubláním a syčením vyvalila oblaka bílé páry. Země se třásla čím dál víc, Einaradin se snažil přizpůsobit otřesům a běžel ven z pevnosti aby ho nezasypala hroutící se brána. Přímo před jeho očima se roztrhla země a oběvila se hluboká prasklina do které se začala valit voda z jezera a někde v hlubině se nejspíš setkala s horkým jádrem země, neboť se začala vracet jako pára. Ozvala se ohlušující rána a uprostřed jezera se oběvil temný stín. Čím víš stoupal tím více světla pohlcoval. Pak se uprostřed výbuchu vody a páry oběvil. Černý drak, pokrytý drahokamy a temnými runami, s ohněm místo tlamy a se žhnoucíma očima. Vrátil se na tento svět aby dokončil co se mu minule nepodařilo. Vznesl se k obloze a zařval tak že si musel Einaradin zakrýt uši a padnout na kolena. Drak ho zřejmě neviděl. Obletěl ostrov kolem dokola a posadil se na ruiny bývalé pevnosti. Vyšel další řev a z místa kde se předtím oběvil, začali z vody vylétávat další draci podobní tomu netvorovi ale bez ohně v očích. Celá černá letka se vynořila z jezera uprostřed Western Plaguelands. Einaradin cítil zlo jaké v životě nepoznal. I on chtěl sice zničit Darnassus, ale pro dobro ostatních. Elunne by ztratila přívržence a stala se bezmocnou. Ovšem tohle je něco jiného. Toto bylo čísté zlo s jedinnou vůlí, s vůlí zničit vše živé. Einaradin sledoval stovky draků a cítil se strašně bezmocně. Tohle nešlo zastavit. To byla vlna hněvu a nenávisti jako žádná jiná, snad kromě planoucí legie. Einaradin začal čarovat teleport ale zdálo se že si ho nějací draci všimli. Dva se odpojili od houfu a zaútočili s ohlušujícím řevem na postavu Einaradina, ovšem tam kde měl stát dopadly jejich plameny na holou skálu. Einaradin byl už pryč.

Oběvil se před Stormwindem a běžel jak nejrychleji mohl přímo do pevnosti. Neodpověděl vojákům na stráži a ignoroval jejich křik. Poklekl před vládcem Aliance a před pohledy rozzuřených vojáků ohlásil :

,,Deathwing ničitel se vrátil."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Blacky Blacky | E-mail | 14. září 2009 v 21:14 | Reagovat

Nádherné...Nemám slov.

2 Blacky; Blacky; | E-mail | Web | 15. září 2009 v 15:12 | Reagovat

Ahoj...No, nechceš se podívat na můj blog?Sice sem ho teprve zakládala ale ocením když příjdeš...Díky moc.
PS: Na tomhle blogu je to naprosto super...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama