45 - Blokáda, Ateran!

25. listopadu 2009 v 18:19 | Medraen Soulflyer |  Moje vlastní tvorba

,,Teldrasil je uzavřený?!" Vykřikl Einaradin na strážné stojící u portálu do Darnassus. Dny se s EI plahočili přes Azeroth než se sem dostali, a tu zjistí že je dál nepustí. Einaradin se podíval za strážkyně. Portál byl vyhaslý takže ostrov byl skutečně zapečetěný.

,,Nedá se nic dělat." řekla EI ve své elfské podobě a dotkla se Einaradinova ramena. ,,Musíme hledat jinde!"

Najednou se vysoko nad nimi ozval výbuch a vřískot nějaké bytosti. Einaradin se podíval nahoru a všiml si rychle padající suti a dřeva.

,,Pozor!" Zakřičel a odhodil rukou obě strážkyne. Kdyby se o pár vteřin zpozdil tak by místo nich zely ze země obrovké kusy skal a kmene Teldrasilu. Nad nimi se vznášel démon. Mával křídly a cenil na všechny svoje odporné zuby. Okolí jakoby zrudlo od démonovy kůže a na všechny padl podivný strach.

(Démon před Darnassem)
,,Čerstvé maso!" Zařval a vrhnul se proti Einaradinovi. Ten ale neváhal a Seslal na něl ledové kouzlo které se od něj jen odrazilo. Démon se zasmál a napřáhnul pařát kterým chtěl Einaradina roztrhnout vedví. Do cesty mu ale skočila EI a božským štítem zatarasila cestu. Démon se od něj odrazil ale EI to také odhodilo a narazila zády na kus zhrouceného kamene. To ji vyřadilo z boje. Einaradin se postavil a na na démona vylétla sprška střel s nadpozemskou mocí. Démon zařval a vyčaroval vlastní štít který všechny střely pohltil. Zároveň ho hodil po Einaradinovi který se mu nestihl vyhnout a byl odhozen ke skále jako Ei. ,,Mě nemůžete porazit! Jsem Huritalon, předvoj legie! Všechny vás roztrhám a vezmu si vaše lebky jako trofeje!" Podíval se na Einaradina a s dupotem démonických kopyt k němu přišel. ,,Tebe si vezmu jako prvního, Čaroději!" Jednou rukou ho chytil za krk a zvedl do výše. Otevřel tlamu a blížil se k jeho trupu. Najednou se ozval zvuk praskání kostí a démon se zastavil, rozevřené čelisti se změnily v bolestivý škleb a po chvíli se démon rozsypal na popel. Einaradin spadl na zem a mžoural co se stalo, uviděl nějaký modrý stín který ale bleskurychle zmizel z dohledu. Einaradin se podíval na EI a pomalu k ní došel. Pořád měl pocit sevřeného krku a cítil démonovy pařáty ale dostával se přes to. EI neměla žádné vnější zranění a zdála se v pořádku, náraz ji nejspíš jen omráčil. Einaradin byl rád, vzal ji a odnesl ji dolů do vesnice, kde si mohli oba na chvíli odpočinout. V hospodě je ale zastavil hostinský a řekl jim že na ně někdo čeká. Že prý nějaká důležitá návštěva. Poslal je do správného pokoje a vrátil se zpátky dolů k pultu. Einaradin otevřel s jistými potížemi dveře a nahlédl dovnitř. Na posteli tam seděl Draenaj, respektive ona. S kovanou výzbrojí a velkým mečem, který planul vlastním modrým světlem. Když si jich všimla tak zpozorněla a vyšla Einaradinovi vstříc.
,,Jmenuji se Ateran, Dalaranský vyslanec pro zvláštní situace." ustaupila o krok aby mohl Einaradin projít a položit EI na postel.
,,Einaradin." Odpověděl jí.
,,Ráda vás poznávám, bylo mi řečeno abych prozkoumala anomálii na Teldrasilu ale zdá se že se tam nedostanu ani já, ani vy." Pousmála se a pokračovala: ,,Slyšela jsem o vás spoustu věcí, Einaradina, takže doufám že budete spolupracovat. Bylo mi řečeno že budete mým asistentem po zbytek mise. Dalaran vás vybral jako nového pracovníka, je to pro vás veliká čest." Dořekla a složila na stole hromádku listin. Einaradin o Dalaranu slyšel i o způsobu, jak si hledají nové lidi. Co se toho týče, neměl námitky.
,,Souhlasím." Přitakal. ,,Budu rád pracovat pro Dalaran."
,,To jsem ráda že jsme se obešli bez potíží." Pokračovala Ateran. máme za to že na teldrasilu se objevil portál o obrovské moci a síle, ale nemůžeme určit jeho původ, ani účel. Mám jistý plán jak se dostat do Teldrasilu ale budu potřebovat vaše odhodlání." řekla Ateran. Einaradin pokynul hlavou na souhlas a Ateran s pohledem na EI pokračovala. ,,Zároveň by mě zajímalo co se stane s touto mladou dámou."
,,Půjde se mnou." Řekl rozhodně Einaradin a Ateran se usmála.
,,Dobře tedy jak budete připraveni tak vyrazíme."
Dalšího dne jakmile se Ei probrala a jak jí vysvětlili plán, tak se všichni odebrali ke stěně Teldrasilského kmene.
,,Tady!" řekla Ateran a vystřelila nahoru do mlhy lano z druhého konce meče. ,,Někde padesát metrů nad námi je otvor po démonovi, kterým se dostaneme dovnitř. Přeji hodně štěstí, pousmála se a začala šplhat směrem nahoru. Einaradin s Ei ji následovali. Po několika metrech se Einaradin podíval pod sebe na houpající se lano a ptal se sám sebe proč do tohoto šíleného podniku vůbec šel...
(Ateran)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blacky Blacky | Web | 26. listopadu 2009 v 11:10 | Reagovat

Super.Těším se na další díl :) ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama