DigitalGeneration - Výdělek pomocí PC (AKTUÁLNĚ NENÍ V PROVOZU)

31. července 2013 v 2:40 | Medraen Soulflyer |  Klikačky a další možnosti pasivního příjmu
Nedávno jsem narazil na zajímavou nabídku výdělku pomocí počítače. Jedná se o program, který využívá zrovna nevyužívanou paměť CPU (procesoru) počítače ke zpracovávání požadavků ze vzdáleného serveru ovládaného společností, která jej provozuje. Tato společnost vás vyplácí podle počtu hodin, po které necháte tento program fungovat v zapnutém počítači.

Pro moje vlastní zkušenosti s programem přeskočte až na hvězdičky.


Za 24 hodin spuštěného programu vám společnost vyplatí 1 Americký dollar (cca 20kč)

Což dělá při neustále spuštěném pc okolo 30 dolarů za měsíc (cca 600kč)

Tyto hodnoty platí pro jedno vlákno (těchto vláken můžete vlastnit až 100)

Pokud vlastníne 10 vláken, dostáváte měsíčně 300 dolarů (cca 6000kč)
20 vláken = 12 000kč
30 vláken = 18 000kč
50 vláken = 30 000 kč
100 vláken = 60 000 kč

Registrace je bezplatná, kromě ceny jedné sms (cca 5 kč), kterou si aktivujete účet.

Po aktivaci účtu dostanete zdarma 1 aktivní vlákno na měsíc, abyste si mohli vyzkoušet, že program skutečně funguje.

Až vám tohle zkušební vlákno dojde, je třeba, pokud chcete nadále získávat peníze, abyste si koupili nové vlákno, které sice stojí 50 dolarů (cca1000kč) ale platí vám 12 měsíců a vaše investice se vrátí za 50 dní. Pokud jste si nevybrali všechny peníze, které vám vydělalo free vlákno, tak k nim stačí přidat částku potřebnou k aktivaci dalšího vlákna. To znamená že pokud jste ušetřili 30 USD za free měsíc, stačí přidat už jen 20 USD a máte 50 USD na nákup vlákna.

Těchto vláken si můžete koupit až 100, což vám vydělá až 100 dolarů denně.

Takto vydělané peníze se vám budou hromadit na vašem účtu, který můžete kontrolovat na webových stránkách společnosti. Pak už je na vás, abyste si je nechali převést na jednu z několika dostupných elektronických peněženek, či přímo na váš účet.

Pokud získáte další uživatele, kteří se zaregistrují pomocí vámi poskytnutého registračního odkazu, získáte navíc jako dárek více dolarů, které se rovnají 20% jimi získaných dolarů. Pokud tito uživatelé získají další členy pomocí jejich vlastního registračního odkazu, získáte ještě dalších 10% od každého z nich.

Návod k registraci a zprovoznění programu:

2. Vytvořte si účet
3. Přihlašte se a pod záložkou PERSONAL klikněte na PROFILE
4. V okně VERIFICATION zadejte své telefonní číslo, a za chvíli vám přijde SMS s aktivačním kódem,
který odešlete na číslo +447937946882
5. Po aktivaci účtu si stáhněte program v záložce DOWNLOAD na hlavní straně.
6. Tento program nainstalujte a spusťe
7. Hurá! Nyní se vám začaly načítat hodiny a po 24 hodinách si můžete odeslat svůj první dollar (platí pro el. peněženku, na bankovní účet jde poslat minimálně 50 dolarů)

Nezapomeňte si v profilu vyplnit údaje pro el. peněženku ať máte peníze kam posílat !

Tento program sám využívám a zatím se neobjevilo nic podezdřelého ani žádný problém s počítačem. Peníze se spolehlivě načítají a ani se stránkou nemám žádný problém. Minimálně to tedy stojí za zkoušku ! Pokud se stanete mým Refferálem, budu vám poskytovat maximum pomoci při řešení problémů s tímto programem a převodem peněz na účty.

*****

Budu zde zapisovat moje zkušenosti s touto aplikací aby se ostatní mohli dozvědět o něco víc:


28.7.2013 - Založen účet, registrace proběhla v pořádku. Ihned po zaregistrování a potvrzení registrace pomocí sms mi bylo přiděleno zkušební vlákno na měsíc. SOULFLYER.

30.7.2013 - Program funguje jak má, jeho provoz bych při normálním používání pc ani nezjistil, kdyby nebyl spuštěný v liště. V záložce Available balance na webové stránce společnosti Digitalgeneration mi každých 24 hodin přibývá nějaká částka podle toho jak jsem byl na počítači. Teď je tam zrovna 1.9605 USD. Plánuju si do několika dnů založit E-peněženku, kam si přepošlu prvních 5 USD. Pokud se to podaří či nepodaří vám napíšu hned jak to udělám. SOULFLYER.

3.8.2013 - Nezjistil jsem žádné problémy, vše běží jak má. Program dosud vygeneroval 4.1843 USD. Ještě pár dnů počkám a vyzkouším odesílání peněz. Stránka má tento týden nějaký problém s odesíláním plateb. E-peněřenka PAYZA vypověděla spolupráci s Coingeneration a desítky tisíc uživatelů museli dostat odškodné za platby které ještě nedorazily na PAYZU v době ukončení spolupráce mezi PAYZOU a CG. CG navíc domlouvá smlouvu s PAY-PAL, a otevřela možnost vkladu pomocí kreditní karty. Vyplácení plateb je proto pomalé, jelikož nefunguje možnost instant výplaty která jela na PAYZE, a je třeba vše odesílat manuálně. SOULFLYER.

4.8.2013 - Podle chatu na webové stránce coingeneration přestala společnost vyplácet platby získané pomocí programu. Někteří tvdí že je to dočasné řešení z důvodu ztráty 2 milionů dolarů po ukončení spolupráce s peněženkou PAYZA na konci července, jiní tvrdí že stránka byla od začátku podvod a i když vyplácela platby v červenci, tvůrci se jen chtěli obohatit a nyní to chtějí ukončit. Nemohu potvrdit pravdivost ani jednoho tvrzení. Oficiální vyjádření adminů stojí na teorii o ztrátě 2 mil. USD, ale toto prohlášení bylo vydané před třemi dny a uživatelé coingeneration jsou velmi nervózní z prozatimního (možná) ukončení výplat. Komunita je příšerná, na chatu jsou individua která vyprávějí fiktivní příběhy o CG a neustále tuto společnost očerňují i když nemají pádné argumenty. Nenechme se ale odradit a důvěřujme prozatím adminům. Přesto nedoporučuji do programu investovat žádné peníze, dokud se situace s výplatami nevyřeší. SOULFLYER.

6.8.2013 - Podle adminů se mají do 2-3 dnů opět spustit výplaty. SOULFLYER

11.8.2013 - Na stránce programu coingeneration.com se objevilo vyrozumění od adminů týkající se spuštění plateb a pokračování programu. Vše by se mělo navrátit k normálu cca 12-13. Uživatelé na chatu jsou ale skeptičtí takže uvidíme co z toho bude.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nila Nila | Web | 31. července 2013 v 17:30 | Reagovat

Máš krásný blog :)

2 rift rift | 1. srpna 2013 v 0:07 | Reagovat

Ahoj prosímtě, o tomhle projektu už jsem slyšela od známého.
Jenom otázka, už ti nějáké peníze od nich SKUTEČNĚ přišly?
Kdyžtak odepiš na blog, díky.

3 rift rift | Web | 1. srpna 2013 v 0:08 | Reagovat

Ještě web: http://rift.blog.cz/

4 rift rift | Web | 1. srpna 2013 v 0:20 | Reagovat

Ok no.. :D Ještě uvidím. Ale 1000 za 1 vlákno, aby mi to pak nefungovalo, natož třeba koupit víc vláken.
Kdyžtak, až si je necháš poslat tak pak dej vědět jak to dopadlo.. :)
Ještě se podívám různě na zkušenosti po netu.
Díky za info. ;P

5 rift rift | Web | 1. srpna 2013 v 1:43 | Reagovat

Ok, ráda :) Když budu, tak přes tvé odkazy.

6 Pitty Pitty | Web | 4. srpna 2013 v 12:50 | Reagovat

Nic proti, ale i když to zní lákavě, do toho já nejdu...

7 Jan Rachac Jan Rachac | 11. srpna 2013 v 16:38 | Reagovat

dobry

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama