Dark Souls Prepare to Die

17. srpna 2013 v 11:07 | Medraen Soulflyer |  Plné hry zdarma ke stažení

Dark Souls je RPG hra zasazena do fantasy světa - vytvořena From Software a distribuována Namco Bandai Games. Jedná se o svět plný magie, monster a ztracených duší. Hra je od stejných tvůrců, jako Demons Souls a dle jejího tvůrce Hidetaka Miyazaka Demons Souls nedosahuje ani z poloviny velkoleposti Dark Souls.
Hra je extrémně těžká a je zaměřena na speciální skupinu lidí, kteří rádi tyto výzvy přijímají. Budeme nuceni bojovat a to jak fyzicky, tak i mentálně. Budeme neustále stavěni před rozhodnutí pomoci či zradit, a to vše na úkor postupu nebo kompletní porážky. Titul se zaměřuje hlavně na procházení dungeonů, napětí a strach - navíc, jako u mnoha RPG nové doby, jde o čistě otevřený svět.
PC verze navíc obsahuje několik nových bossů, nové oblasti a stejně tak nové NPC postavy a různé zbraně i brnění.
Součástí této evropské verze je taktéž 150stránková kniha ilustrací s tématikou nového herního obsahu Artorias of the Abyss, CD s originálním soundtrackem, filmové DVD se sérií zákulisních záběrů z tvorby hry, plakát a kolekce pohlednic.
Hlavní rysy:
Hardcore RPG, které nebude postrádat temný příběh.
Herní výzva, jaké čelíme jen zřídka.
Sposta zbraní a kouzel. Které nám příjdou v boji rozhodně vhod.

Široká škála bossů, o kterých se rozhodně nudit nebudeme.

Recenze: ZDE

Stáhni si: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama