Left 4 Dead 2 v2.0.2.7

12. srpna 2013 v 4:06 | EI |  Plné hry zdarma ke stažení

Pokračování populárního kooperativního hororového FPS, jehož základní koncept hry - tedy útěk čtyř hrdinů, kteří musí pro úspěšné splnění mise spolupracovat - se nezměnil, samotná hra však změn doznala vcelku dost. Nejmarkantnější změnou je přitom nově přidaný boj na blízko.
Dostanete tak příležitost vyřádit se třeba se sekyrou, která vám na rozdíl od jedničky dovolí odsekávat zombíkům končetiny. V náhodných částech mapy si navíc budete moci zbraně vylepšit; jeden takový upgrade např. dočasně zvýší kadenci vašeho kulometu. To přijde vhod nejen při střetu s Chargerem, obrovitánským brutálním zombíkem, který vás popadne za nohy a začne s vámi mlátit o zem, dokud vám spoluhráči nepřiskočí na pomoc a obra nezpracují.
Autoři se tentokrát pokusili vystupňovat každý level tak, aby v jeho samotném závěru museli zapojit hráči opravdu všechny síly. Cest bude mnoho, ale jen některé povedou do cíle, navíc pokud ve finální části některý z vašich spoluhráčů - Coach, Rochelle, Nick nebo Ellis - zemře, už jej nebudete moci přivést zpět k životu.

Odkaz na recenzi: ZDE

Odkaz na stažení torrentu -Blaze69- : ZDE

Návod na instalaci:
1) Zablokujte UAC ve windows 7 nebo windows vista
2)Extrahujte archiv na disk C nebo D nebo jaký máte (Musíte extrahovat přímo do D: nebo C:)
3)Otevřete nově vzniklou složku se hrou a spusťte SETUP.bat
4)Počkejte na program než ukončí instalaci a pak můžete spustit hru z plochy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama