Minecraft CRACKED

11. srpna 2013 v 22:37 | Medraen Soulflyer |  Plné hry zdarma ke stažení

Minecraft je nezávislá počítačová hra napsaná v Javě vyvíjená firmou Mojang. Je to tzv. sandboxová hra, ve které si hráč může dělat, co se mu zachce. V tomto případě je hráč vrhnut do krychlovitého 3D světa, kde si musí sám nasbírat materiál na stavbu obydlí a na výrobu nástrojů. Ve hře je aplikován efekt dne a noci. V noci se objevují příšery. Hráč buď může sedět a čekat na svítání, jít ven a bojovat o svůj holý život, jen se snažit rozšířit svůj skromný přístřešek nebo jít spát.Hra obsahuje různé stupně obtížnosti od "Peaceful", kdy se neobjevují monstra a životy se automaticky doplňují, až po obtížnost "Hard". Hra Minecraft také obsahuje podporu texture packů, které mění vzhled hry. Další z možností "okořenění" hry je instalace prozatím oficiálně nepodporovaných modifikací, které mohou přidat například nové bloky, zvěř a předměty.

V současné verzi jsou k dispozici tyto herní módy:
Survival - původní herní mód (hlad, těžení, přežívání)
Hardcore - stejný jako mód Survival, s nezměnitelnou obtížností "Hardcore". Pokud zemřete, vymaže se celý svět a hra končí.
Creative - herní mód, ve kterém je zpřístupněno neomezené množství věcí zcela bez těžení, s funkcí létání. Všechny bloky lze rozbít na jedno kliknutí a hráč je v této hře nesmrtelný, ovšem pokud vypadne ze světa (Void), zemře.
Adventure - Stejné jako survival. Nedají se těžit ani pokládat bloky. Předměty se dají ovládat.

Odkaz ke stažení Torrent verze 1.6.2: ZDE

Návod na instalaci:
1) Přečtěte si Readme soubor v torrentu
2) Stáhněte a nainstalujte Minecraft
3) Spusťte hru přes ikonu na ploše nebo ve startu
4) Vyberte si přezdívku (Ta je velmi důležitá hlavně v multiplayeru)
5) Užijte si hru jak v singleplayeru, tak v multiplayeru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama