Prototype 2

13. srpna 2013 v 14:42 | Medraen Soulflyer |  Plné hry zdarma ke stažení

Vítejte v New York Zero.
Prototype 2, pokračování nejprodávanější akční hry roku 2009 odehrávající se v otevřeném světě, přináší nepřekonatelný masakr z původní hry Prototype a pokračuje v zážitku stát se dokonalou tvar měnící zbraní. Jste seržant James Heller, manžel zesnulé manželky a dítěte a voják ponechán smrti.
Probojujte si jako úplně nový infikován protagonista hry, seržant James Heller, svou krvavou cestu přes pustiny postvírového New York Zero. Vybaven jedinečnými novými schopnoťami měnit tvar si postupně vybudujte rozsáhlý genetický arzenál nových smrtících biologických zbraní a schopností na své cestě ke konečnému cíli-zabít ... Alexe Mercera!
Jste připraven zabít svého stvořitele?
Neuvěřitelné nové Tendril schopnosti seržanta Jamese Hellera Vám umožňují zvedat a ničit auta a vojenská vozidla, chytat nakažené mocné bestie a dokonce i trhat velké skupiny nepřátel na kusy. Připravte se rozpoutat peklo!
Prototype 2 Vám vrací syrovou sílu přizpůsobení si postavy, což Vám umožňuje kreativní mix zničujícího řadu nových mutací pro vytvoření svého vlastního dokonalého prototypu. Vylepšené schopnosti pohybu, ostřejší drápy, nebo dokonce vylepšené schopnosti maskování, volba je na Vás!
Představte si mít moc sledovat každého nepřítele vysláním výkonného sonarové impulsu ze svého těla! Seržant James Heller přináší zcela novou dimenzi do Prototype zážitku tím, že Vám umožňuje lovit, zabít a stát se kýmkoli, kdo se Vám postaví do cesty. Zamaskujte se jako voják, vědec, nebo kdokoliv jiný, zatímco pohltí vzpomínky své oběti a získáte nové schopnosti. Neexistuje nic lepšího než tohle!
Zažijte epický příběh seržanta Jamese Hellera, který se snaží zničit samotného ďábla ... Alexe Mercera. Odehrávající se na výbušném pozadí New Yorku Zero a jeho frakcí soupeřících o kontrolu nad infekcí je Prototype 2 videoherní událostí roku 2012.
S využitím jedinečné patentované technologie enginu Titanium 2.0 dokáže Prototype 2 nově definovat hráčské očekávání ve špičkové akci odehrávající se v otevřeném světě. Zažijte infikované monstra velikosti budov ničící celé ulice během unikání celým rojem vysoce trénovaných vojáků Blackwatch.
Radnet Edition obsahuje navíc:
Unikátní Radnet přístupový kód, který odemyká sedm týdnů unikátního digitálního obsahu s více než 55 exkluzivními herními možnostmi, tematickými odminami a výzvami. 20 herních událostí (např. závody chopperů, intenzivní bojové scénáře, a další!) 20 výzev (soupeřte a poražte desítky svých přátel) 5 exkluzivních zákulisních videí. 5 exkluzivních mutace schopností.

Recenze: ZDE

Odkaz na stažení torrentu: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama