Saints Row the Third

12. srpna 2013 v 21:08 | Medraen Soulflyer |  Plné hry zdarma ke stažení

Už je to pár let, co Svatí ze Třetí ulice obsadili město Stilwater. Už dávno nejsou tím pouličním gangem jako kdysi - změnili se ve všeobecně uznávané celebrity, které mají dokonce svou vlastní značku. Každý teď nosí jejich tenisky, popíjí jejich energetické nápoje a figurky s tváří Johnnyho Gata mají v každém obchodě. Svatí jsou prostě vládci Stilwateru - jejich vzestupu si však všimli i jiní. A tak k nim jednoho dne obrátil svůj zrak Syndikát, slavná zločinecká organizace, jejíž pařáty sahají do celého světa. Tento všemocný gang Svaté žádá, aby se před ním sklonili a odváděli mu daň.
Jelikož Svatí před Syndikátem na kolena nepadnou, čeká je (respektive vás) boj o Steelport, kdysi hrdou metropoli, z níž se pod nadvládou Syndikátu stalo městečko, jež se sotva drží nad vodou. Seskočte padákem, přivolejte mexický zápasnický gang a se sexuální pomůckou v ruce se braňte před špičkově vycvičenými vojáky. Čekají vás ty nejvýstřednější scénáře, jaké jste kdy hráli - ve Steelportu totiž vypukla válka se vším všudy.
Ve hře Saints Row: TheThird budete moci ovládat Svaté na vrcholu moci a žít tak, jak se v takovém postavení sluší. A Steelport přímo žadoní, abyste se ho zmocnili, tak proč se o to nepokusit? Vytvořte si postavu podle svých představ, vybavte svou bandu šmrncovními gangsterskými kostýmy a rozhodujte o životě a smrti. Záleží jen na vás, jak bude Steelport, a spolu s ním i Svatí, vypadat. Nyní je to vaše město a vaše pravidla. Tak se o ně starejte.

  • Fakt hustý: Tahle akce je stejně nemravná a zábavná jako tanec pornohvězdy. Něco takového jste ještě nikdy nezažili.
  • Město hříchu: Osvoboďte město zpod nadvlády Syndikátu, odstraňte z něj zbraně, kybernetické zločiny a sexuální obchodníky. Odhalte tajemství Steelportu, kde vás za každým rohem čeká nějaká akce - občas příjemná, ale většinou spíše nepříjemná.
  • Protihňupí zbraně: Jedna věc je ničit nepřátele, druhá věc je pokořit je. A právě o tuhle legraci se postarají různá vznášedla, děla na lidské náboje nebo boj různými sexuálními pomůckami.
  • Skupinové šílenství: Seskakujte nazí padákem a snažte se přistát tam, kde jsou vaši přátelé. Společně se pak vydejte na sebevražednou výpravu do těžce vyzbrojeného bordelu Syndikátu. Steelport je mnohem zábavnější, když si legraci užíváte s kamarády.
  • Přijímací stanice: Zde si můžete vytvářet, sdílet a stahovat ty nejšílenější postavy, jaké si dokážete představit - od vypulírovaných celebrit až po nahé ninja piráty. V duši každého hříšníka totiž dřímá Svatý.
Recenze : ZDE

Odkaz ke stažení : ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama