The Sims 3 Domácí Mazlíčci

13. srpna 2013 v 14:38 | Medraen Soulflyer |  Plné hry zdarma ke stažení

Domácí mazlíčci představují největší projekt v historii celé série , protože v sobě spojuje to nejlepší ze Sims 3 a mnohem bohatší herní zážitky díky nově přidaným zvířátkům. Vůbec poprvé můžete hrát za svoje zvířátka a sledovat život jejich očima.
Otevírají se před Vámi nekonečné kreativní možnosti hraní jednotlivých příběhů tak, jak chcete Vy sami, ať už půjde například o svobodného chlapce, který"loví" v parku na svého pejska dívky, nebo šéfa kriminálního gangu a jeho špatnou kočku.
Můžete tvořit, upravovat a hrát s více než stovkou různých plemen koček a psů, jako je například australský ovčák, nebo mainská kočka. Další nekonečné varianty vzniku nových originálních plemen nabízí možnost šlechtění a sdílení zvířátek s přáteli ve hře.

  • Můžete brát s sebou zvířátka na rande či ke společným hrám do parku pro psy, džungle pro kočky, nebo na koňský ranč. Ve hře The Sims 3: Domácí mazlíčci se zkrátka můžete hrát s mazlíčky a jejich životy podle libosti.
  • The Sims 3: Domácí mazlíčci nabízí Simíkům všechny radosti i starosti společného soužití se zvířecími členy rodiny, mezi které nově a zcela exkluzivní patří i koně. Můžete se o ně starat, trénovat je například ve skocích přes překážky a dokonce využívat pro pohyb po městě!
  • Ať už chcete hlavně šlechtit nové zvířecí plemena, nebo se sami stát milým psem, nebo kočkou, hra The Sims 3: Domácí mazlíčci Vám dá veškerou volnost k tomu, abyste se mohli hrát s životem podle svých představ a tvořit si vlastní perfektních mazlíčků.
Recenze: ZDE

Odkaz na stažení torrentu: ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama