Tomb Raider

12. srpna 2013 v 5:47 | EI |  Plné hry zdarma ke stažení

Tomb Raider je novým svěžím pohledem na stejnojmennou klasickou sérii akčních dobrodružných her a jako takový hráčům předkládá napínavý a drsný příběh pojednávající o zrodu nezlomné Lary Croft. V této hře se Lara jako vyděšená mladá žena vydává na svou první výpravu, aby se z ní nakonec stal životem ostřílený dobrodruh. Vybavena pouze svými instinkty a vrozenou schopností posouvat hranice lidské odolnosti musí Lara bojovat, zkoumat a využívat své inteligence k odhalení temné minulosti jistého zapomenutého ostrova, aby dokázala uniknout z jeho neúprosného sevření. Prostřednictvím prvotřídních filmových kulis, intenzivních soubojů z pohledu třetí osoby a rozlehlých úrovní, které může Lara libovolně zkoumat, redefinuje Tomb Raider žánr akčních her, aby znovu pohltil představivost fanoušků této původní videoherní hrdinky.

• Bystrá a vynalézavá Lara: S pomocí svalů a mozkových závitů musí Lara vyřešit nespočet originálních výzev. Hráči musí Laru provést fyzikálními hádankami, nebezpečnými prostředími i napínavým příběhem, aby ji dostali živou z její prekérní životní situace i pryč z ostrova.
• Souboje: Tomb Raider posunuje kupředu žánr akčních her pomocí intenzivních soubojů z pohledu třetí osoby a propracovaným systémem vylepšování zbraní a vybavení, který musí Lara takticky využívat, aby se mohla postavit stále nebezpečnějším nepřátelům a prostředím. Pokud jste fanoušky série Uncharted či Batman Arkham, pak vás Tomb Raider v žádném směru nezklame a navíc přidá ještě unikátní pocit bezprostředního ohrožení života.
• Možnosti dynamického průchodu: Bez některých starých dobrých hratelnostních prvků by to snad ani nebyl Tomb Raider. Kromě hledání další cesty musí Lara prozkoumávat velké otevřené oblasti i proto, aby získala více bodů zkušenosti, za které si poté může vylepšovat své zbraně a vybavení. Jedním z klíčových přínosů systému dynamického průchodu je možnost vrátit se do již prozkoumaných míst s lepším vybavením a dostat se tak na dříve nepřístupná místa, což Laře umožňuje dále vylepšovat své vybavení a zbraně.

Recenze: ZDE

Odkaz ke stažení torrentu -SKIDROW- : ZDE
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama