Vydělávání přes internet

27. srpna 2013 v 16:35 | EI |  Klikačky a další možnosti pasivního příjmu

Každého jistě zajímá jakákoli možnost si přivydělat nějaký ten peníz, aniž by investoval čas nebo finance. Všimli si toho samozdřejmě i uživatelé internetu, a rychle vyrostly různé webové stránky nabízející snadno získatelný výdělek.

Dnes bych se chtěl zaměřit na takzvané PTC (point-to-click) stránky, neboli klikačky. Tyto stránky fungují na principu reklam - Jedni uživatelé zde propagují svoje webové stránky za peníze - vytvářejí reklamu, a jiní uživatelé jejich stránky navštěvují a klikačka jim vyplácí část provize z reklam. Tento způsob je velice jednoduchý a ukázalo se, že je i funkční, takže v dnešní době můžeme narazit na velké množství takovýchto internetových klikaček.

Samozdřejmě že takovýto způsob výdělku přilákal i různé podvodníky a šarlatány, kteří zakládají velký počet podobných stránek ale nevyplácejí peníze. Proto jsem pro vás vybral pouze ty nejlepší a platící stránky s dlouholetou tradicí:

1)
Neobux je jedna z nejstarších a nejlepších ptc stránek na internetu. Naleznete zde klasické reklamy na odklikání, miniúkoly, za které dostanete zaplaceno, direct refferaly, rented refferaly a adprize - něco na způsob loterie.

2)

Warofclicks opravdu doporučuji. Je to skvělá klikačka která vám nabízí 1 warcoin (Herní měna) za kažný unique visit vašeho linku. Za tyto warcoiny je možné najímat refy, kteří vám dále vydělávají.


Klikačky jsou velice jednoduché stránky na kterých si můžete dost vydělat, pokud se zvládnete ve stránce orientovat a pokud si vytvoříte rozumnou metodu jak pracovat s refferaly. Jedna z hlavních výhod je, že za registraci na stránkách, ani za jejich užívání nic neplatíte a tudíž vše co naklikáte je vaše. Jedinou podmínkou k odeslání peněz je nashromáždit minimální množství pro výplatu, a nutnost vlastnit elektronickou peněženku jako například Pay-Pal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký způsob výdělku na internetu preferujete?

Klikačky 27.8% (10)
Pasivní 52.8% (19)
Maily 11.1% (4)
Dotazníky 8.3% (3)

Komentáře

1 chatovsem chatovsem | Web | 28. srpna 2013 v 11:38 | Reagovat

Já osobně bych to na blogu moc nechtěl. A kdyby tak bych to asi upravil do češtiny.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama