Podrobný návod - Clixsense

12. ledna 2014 v 23:39 | EI |  Klikačky a další možnosti pasivního příjmu
ClixSense je jednou ze 2 nejoblíbenějších klikaček na světě. Jedná se o společnost která platí své uživatele za sledování reklamy a především za plnění jednoduchých úkolů. ClixSense je skvělá služba pro generování nemalého příjmu a taktéž vhodné místo pro inzerenty, kteří zde mohou svým produktem cíleně oslovit celou řadu zákazníků. Do ClixSense se nejprve zaregistrujte a to kliknutím na tento odkaz. Po vaší registraci (kterou potvrdíte ještě ve vašem malboxu) můžete ClixSense začít využívat.

ClixSense vyžaduje k úspěšnému dokončení registrace také vaši adresu bydliště, datum narození a telefon (tyto údaje jsou vyžadovány především z důvodu případného obnovení přístupu k vašemu účtu u ClixSense, pokud např. zapomenete heslo + se nebudete schopni dostat do emailu k získání obnoveného hesla). Z poskytnutím těchto údajů nemusíte mít obavu, ClixSense vaše osobní údaje pochopitelně chrání a nebude je poskytovat nikomu jinému.
Pokud nezvolíte jako způsob výplaty vašich odměn "šek", ale zvolíte elektronickou peněženku (nejběžnější způsob), je potřeba tuto peněženku předem vytvořit (pokud ji tedy již nevlastníte). Doporučuji Vám PayPal, který je nejrozšířenější a také nejlepší. Návod na registraci a dalším podrobné informace naleznete na české stránce PayPalu, která funguje na této adrese.Víte, že ClixSense nabízí inzerentům tzv. geotargeting, který umožňuje zadanou reklamu cílit přesně podle vaší libosti.


ClixSense uvnitř

Po přihlášení přejděte na položku View Ads kde můžete odklikávat jednotlivé reklamy, které se vám následně zobrazí v novém okně. Nyní už začne odpočet času, který je zobrazen v levém horním rohu prohlížeče. Během této doby musí být okno vašeho prohlížeče aktivní a nesmíte překliknout jinam. Abych byl přesný, překliknout sice můžete, ale odpočet času se zastaví až do doby, než se do okna vrátíte. Před započetím odpočtu ještě musíte rozluštit jednoduchý úkol (najít na zobrazených obrázcích kočku a na tu kliknout). Po uplynutí sponzorované doby se objeví tlačítko "Close", kterým můžete reklamu zavřít a na účet vám bud přičtena odpovídající částka, dle délky zobrazené reklamy. Většinou se jedná o částku $0,001 - $0,01 za 3 - 30 sec reklamu.


Víte, že Clixsense vám umožňuje vyhrát denně až $50 v AdPrize? Kromě peněžných výher můžete získat také zlaté členství a další užitečné výhry.Víte, že ClixSense má výplatní termíny v pondělí a v pátek každý týden? Platby jsou možné na elektronické peněženky u PayPal, Payza (Alertpay), Liberty Reserver a nebo šekem.Víte, že ClixSense vám nabízí také Daily Checklist? Je to skupina úkolů v rámci ClixSense, které pokud splníte, získáte denně 5% bonus (premium 12%) k celkovým výdělkům.Víte, že pokud se zapojíte také do programu ClixSense Research můžete si vydělat až $1 navíc za každou vyplněnou anketu? Přihlášení nalezenete pod menu "Survey" přímo v ClixSense.Další důležitou součástí ClixSense je hra ClixGrid. ClixGrid vám dává šanci každý den vyhrát až $5. Celá soutěž spočívá v tom, že po kliknutí na příslušné menu v horní liště se vám zobrazí mřížka, která je podbarvena příjemným obrázkem (přírodní scenérie, ovoce) a máte možnost podle svého uvážení 25 krát kliknout na zvolené políčko (s premium členstvím 50 krát). Políčka, které jsou již "odkryty" jsou označené červeně a volná pole na které můžete klikat jsou bez výplně. Po kliknutí na políčko se zobrazí 10 sekundová (s premium 5 sekundová) reklama a po jejím skončení se dozvíte zda jste vyhráli a nebo nikoliv.
Pokud jste již v ClixSense registrováni a nebo jste se právě zaregistrovali, pak věřte, že kromě reklam a ClixGridu je k dispozici ještě mnoho dalších aktivit a způsobů k získání dalších prostředků. Jedním z těch hlavních jsou Tasks, česky řečeno úkoly.
Pod menu Tasks je možno plnit různé úkoly jako např. vyhledávání různých informací přes Google (webové adresy, přesné url, tel. čísel a dalších informací) a to s tím, že zjištěné informace jednoduše kategorizujete, řadíte, vyhodnocujete a tak dále. Úkoly jsou aktualizovány během dne, takže se vyplatí na stránky ClixSense přistoupit několikrát za den. Za nejlépe hodnocené úkoly je možné vydělat $0.2 až $0.5 za jeden úkol a to s tím, že zpracování zabere zhruba 4 minuty a více. K plnění úkolů lze úspěšně využívat překladače integrované v prohlížeči a tím si ulehčit práci a také můžete plnit úkoly i pokud neumíte anglicky.
Úkoly pro ClixSense a také pro NeoBux poskytuje CrowdFlower, který zpracovává údaje např. pro Amazon, Forbes, IBM, Apple atd. Spolupráce ClixSense a CrowdFloweru výrazně zvyšuje prestiž ClixSense, jako spolehlivého a solventního partnera. Tato možnost přivýdělku je velmi pozitivně hodnocena, protože jste si schopni vydělat během 3 hodin klidně přes $10. Jednou za týden je pak mezi nejaktivnější pracovníky rozdělena částka $100, první získává $50 a další v pořadí pak $25, $10 a $5 . Žebříčky nejaktivnějších si lze prohlédnout až několik týdnu zpětně.Víte, že u ClixSense stojí prémium členství pouze $17 na rok? Premium si můžete zakoupit jak přes vaší elektronickou peněženku, tak také za vydělané prostředky z ClixSense. Opět tedy platí, že pro postup na vyšší členství (a tím také získání vyšších příjmů) nemusíte investovat ani korunu.Další položkou v ClixSense jsou nabídky, neboli Offers. Pod tímto menu jsou k dispozici různé pobídky a nebo placená videa. Především u videí se vyplatí jejich zhlédnutí, jelikož jsou poměrně dobře placeny. Bohužel pro naši destinaci (Českou republiku) je videí poměrně málo, nicméně i tak je nejvhodnější každý den zkontrolovat, zda nějaké video k dispozici je a nebo ne. Kromě videa jsou v nabídkách také další pobídky k registraci do různých průzkumů, registraci do dalších sponzorem zadaných služeb a další. Pozorně si zkontrolujte, která z nabídek je zdarma a u které je potřeba např. zakoupit zboží, abyste následně získali odměnu. Úspěšně dokončené Offers a Tasks se započítávají do Daily Checklistu ze kterého můžete získat odměnu 5% (nebo 12% při premium členství).Víte, že u NeoBuxu je minimální payout (výplatní minimum) pouze $2? U ClixSense je payout také příznivý a to $8 u standardního členství a $6 v případě premium členství.Poslední a nejdůležitější součástí ClixSense je affiliate systém, nebo jinak řečeno referral program. Co se týče získávání referralů, ClixSense boduje a smysl to rozhodně má. Když přivedete své první referraly a budete se věnovat ClixSense denně, potom doporučuji přejít na premium účet. Velkou výhodou ClixSense je získání profitu až do 8-mého stupně ze všech referralů. Premium členství je za rozumnou cenu $17 a doporučuji na něj přejít všem, kterým se podaří získat své první referraly.
Jednoduše si můžete sami spočítat, že pokud si přivedete 100 vašich refferalů, kteří vám denně vydělají např. $0,05, tak bude váš příjem pouze z přímých referralů na stupni 1 dosahovat $5 denně, což je za měsíc průměrně $150!
V ClixSense můžete také jednoduše spravovat vaše reklamní odkazy a následně sledovat statistiku úspěšnosti takové kampaně. Pod menu Affiliates najdete položku My Campaigns, kde jsou tyto údaje uvedeny. Jednotlivé kampaně lze libovolně pojmenovat a název kampaně pak zařadit do vašeho affiliate odkazu. Vymyslíte si tedy libovolný název, který bude třeba "zima2012″ a tento řetězec pak umístíte do vašeho affiliate odkazu v této přesné podobě http://www.clixsense.com/?4915406&zima2012. První část zobrazená červeně je vaše registrační číslo pod kterým ClixSense identifikuje, že nově příchozí refferal je váš a druhá část zobrazená zeleně je právě název kampaně pomocí které referral přišel (znaky "?" a "&" nemažte, musí být v odkazu přesně na těchto místech uvedeny). Díky tomuto systému můžete jednoduše zjistit jaké vaše aktivity jsou úspěšné a jaké nikoliv.

Co přesně získáte nákupem premium?

  • získáte okamžitě 1000 kreditů pro vaši vlastní reklamu, můžete tedy vytvořit a nechat v ClixSense zobrazit vaši vlastní reklamu
  • payout (minimální výplata) je snížen na $6 z původních $8
  • v ClixGridu máte k dispozici 50 kliků, takže tedy 2x vyšší šanci na výhru
  • v ClixGridu je snížena doba reklamy, která je vám po kliknutí zobrazována z 10 sekund už jen 5 sekund
  • zvyšuje se vám počet dražších reklam které jsou k dispozici ke zhlédnutí (za $0.01 nebo $0.02) a garantovaný počet na den je 4 + spousta levnějších reklam (za $0.005 nebo $0.001)
  • zisk za prokliky z vašich referralů je zdvojnásoben
  • za každého referrala, který si vydělá svůj první dolar získáte $0.5
  • z každého referrala, který si zakoupí premium účet, získáte jednorázově bonus $2
  • získáváte 10% odměnu z každého úkolu a nebo nabídky která je vaším referralem dokončena
  • váš Daily Checklist bonus je 12% (původně 5%)

Za zmínku také stojí fakt, že rovněž získáváte bonus z nákupu reklamy, kterou si váš referral na ClixSense zakoupí (10% z částky). Maximum této odměny je $2 za každý jeden nákup a celkové maximum je $100 na jednoho referrala. Osobně ClixSense aktivně využívám již poměrně dlouho a příjem z této klikačky používám také pro dotace účtu u NeoBuxu (takové investice jsou pro vás mnohem příjemnější, protože prostě nemusíte vytahovat vaše reálné peníze a ty někam poslat, ale efekt je naprosto stejný). ClixSense vám mnoho času nezabere (zhruba 20 minut denně, bez plnění úkolů), velmi slušně vydělává a zbytek času, který si denně na klikačky vyhradíte lze využít třeba právě pro NeoBux (o kterém si zde můžete také mnoho přečíst) a nebo na plnění zmíněných úkolů. Tak vzhůru do toho..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký způsob výdělku na internetu preferujete?

Klikačky 27.8% (10)
Pasivní 52.8% (19)
Maily 11.1% (4)
Dotazníky 8.3% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama