Podrobný návod - Neobux

12. ledna 2014 v 23:48 | EI |  Klikačky a další možnosti pasivního příjmu
NeoBux je na trhu již od roku 2008 a jedná se o jedničku v kategorii klikaček, která je na Internetu k dispozici. NeoBux má přes 20 mil. registrovaných uživatelů a vyplatil již přes $80 milionů. U NeoBuxu většina operací probíhá instantně (v řádech sekund) od zadání požadavku a to včetně vyplácení plateb.
NeoBux je reálný způsob jak opravdu peníze vydělat. Pokud jste trpěliví, tak nemusíte investovat ani korunu, nicméně počítejte s tím, že první výdělek se dostaví až po delší době. Naopak s prvotní investicí 5 až 10 dolarů, za které si pronajmete první referraly, získáte náskok, nemluvě o zisku, který se pak dostaví mnohem dříve. Tímto odstavcem jsem naťukl nejsilnější aspekt NeoBuxu a to je pronájem referralů. O této funkci se budeme podrobněji bavit v pokračování tohoto článku a proto se o ní nyní nerozepisuji.
Víte, že s NeoBuxem lze při Ultimate členství a 4000 referralech dosahovat průměrného zisku ve výši $80.3 denně?
Prvním krokem je pochopitelně registrace do NeoBuxu. Po zaregistrování je vám doručen ověřovací email ze kterého musíte překopírovat kód do pokračovací fáze registrace. Po dokončení již můžete NeoBux vesele využívat.
K dokončení registrace je potřeba vlastnit elektronickou peněženku. Tuto peněženku je nutné předem vytvořit (pokud ji tedy již nevlastníte). Doporučuji Vám PayPal, který je nejrozšířenější a také nejlepší. Návod na registraci a dalším podrobné informace naleznete na české stránce PayPalu, která funguje na tomto odkazu:
Alfou a omegou je klikání na reklamu, kterou je potřeba nechat zobrazenou v aktivním okně několik sekund. Reklamy naleznete pod položkou View Advertisements. Čas po který musíte reklamu sledovat se liší podle výše odměny, kterou za reklamu dostanete. Ke standardní odměně získáte také 1 NeoPoint a AdPrize tikety. NeoPoints jsou použity pro platbu různých akcí a úkonů uvnitř NeoBuxu (nákup zlatého členství, výměna referralů atp.) a AdPrize jsou de facto výherní tikety.
Výše odměny za zobrazenou reklamu, včetně času jejího trvání je viditelný před kliknutím na reklamu. Co se týče NeoPoints a AdPrize, tak u těchto bonusů je to tak, že vždy získáváte 1 NeoPoint za každou reklamu a 3 - 9 AdPrize ticketů.
Máte možnost tyto tikety uplatnit, nechat si zobrazit standardní reklamu a vyhrát. Rozdíl je ten, že po shlédnutí reklamy se vám nepřipisují peníze, NeoPoints a ani další AdPrize tikety, ale máte šanci na zmíněnou výhru a to až do částky $50 a nebo až 10000 NeoPoints, případně můžete vyhrát také zlaté členství.
Pozor na to, že NeoBux ve svých podmínkách zakazuje využívat ke shlédnutí reklamy mobilní zařízení, především tedy iPhone, iPad a další chytré telefony a tablety. Je to z toho důvodu, že tyto zařízení mají různá omezení v prohlížení webových stránek a NeoBux by tak zadavatelům reklamy nemohl garantovat zobrazení pro všechny uživatele. Přes tyto zařízení tedy můžete na účet přistupovat, spravovat jej a dělat všechny úkony kromě sledování reklamy a využití AdPrize tiketů.
Další položkou jsou Mini Jobs a Offers. U Mini Jobs se jedná o stejný systém, jako v případě ClixSense, tedy o zpracovávání jednoduchých úkolů. NeoBux je další s kým poskytovatel těchto úkolů (CrowdFlower) spolupracuje.
NeoBux je velmi vytížený, jsou na něm neustále přihlášeni desetitísíce lidí, proto se občas stane že server vypadne s chybou 503, nebo 404, která se pak zobrazí ve vašem prohlížeči. V takovém případě stačí počkat 5 - 10 minut. NeoBux disponuje totiž load-balancingem (rozložením zátěže na více serverů), který zajišťuje, že je služba dostupná (s maximálním výpadkem v řádech minut) neustále.
Po registraci do NeoBuxu a odklikání reklam si řeknete, že na vašem účtu je téměř nic a že tedy takto to nepůjde? To by byla velká chyba.
NeoBux vám ze svého nitra zatím ukázal jen velmi málo, takže tedy přejdeme dále. Mini Jobs a Offers, které jsem nakousl výše, jsou dobrým způsobem, jak si zvedat stav svého účtu. Opět je zde možnost plnit různé úkoly jako např. vyhledávání různých informací přes Google (webové adresy, přesné url, tel. čísel a dalších informací) a to s tím, že zjištěné informace jednoduše kategorizujete, řadíte, vyhodnocujete a tak dále. Úkoly jsou aktualizovány během dne, takže se vyplatí na stránky NeoBuxu přistoupit několikrát za den. Za nejlépe hodnocené úkoly je možné vydělat $0.2 až $0.5 za jeden úkol a to s tím, že zpracování zabere zhruba 4 minuty a více. K plnění úkolů lze úspěšně využívat překladače integrované v prohlížeči a tím si ulehčit práci a také můžete plnit úkoly i pokud neumíte anglicky.
Nesnažte se úkoly vyplňovat nesmyslně. CrowdFlower vám totiž mezi vaše úkoly náhodně vsunuje již vyřešené úkoly, kde je ověřena správná odpověď a pokud odpovíte chybně, snižujete si procentuální přesnost v plnění úkolů. Malá přesnost pak znamená, že nemáte přístup k nejlépe hodnoceným úkolům. Tyto testovací úkoly jsou zde proto, aby bylo zaručeno, že uživatel jen bezhlavě nekliká na vše co vidí, ale opravdu pracuje a vyplňuje úkol co nejlépe. Za to je také placený.

Víte, že váš účet u CrowdFloweru pro vyplňování Mini Jobs (NeoBux) a Tasks (ClixSense) je totožný? Znamená to, že vaše úspěchy, achivementy a bonusy za plnění úkolů se sdílejí a pokud využíváte obě tyto klikačky, čerpáte pak příslušné výhody u obou.

Jak z výše uvedeného vyplývá, tak úkoly pro NeoBux poskytuje CrowdFlower, který zpracovává údaje např. pro Amazon, Forbes, IBM, Apple atd. Spolupráce NeoBuxu a CrowdFloweru je velmi pozitivně hodnocena, protože jste si schopni vydělat během 3 hodin klidně přes $10.

Víte, že referraly můžete v NeoBuxu pronajímat jen jednou za sedm dnů? Čas do dalšího pronájmu se odpočítává podle lokálního času v ČR, nikoliv podle času serveru.

Dále NeoBux pod položkou Offers nabízí možnost získat NeoPoints a nebo NeoCoins. Tyto bonusové body je možné získat koupí zboží, registrací do sponzorova systému, nebo např. vyplněním dotazníku). NeoPoints slouží primárně na nákup služeb NeoBuxu, nedají se proměnit na reálné peníze. V případě NeoCoins tomu tak není, ty které získáte jsou směněny jednou za 30 dnů na peníze a připsány na váš účet. NeoCoins se dají získat také sledováním videa přímo v NeoBuxu. Videa se objevují několikrát za den a jejich shlédnutí doporučuji. NeoCoins jsou vám následně připsány na váš účet a po 30 dnech konvertovány na peníze.
NeoCoins získáváte také z vašich referralů za plnění Mini Jobs a Offers.

Jak se NeoCoins přepočítávají na peníze?

 • do 5,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.0, takže 5,000 NeoCoins = $5
 • od 5,000 do 10,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.1, takže 10,000 NeoCoins = $11
 • od 10,000 do 20,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.2, takže 20,000 NeoCoins = $24
 • od 20,000 do 30,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.3, takže 30,000 NeoCoins = $39
 • od 30,000 do 40,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.4, takže 40,000 NeoCoins = $56
 • od 40,000 do 60,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.5, takže 60,000 NeoCoins = $90
 • od 60,000 do 80,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.6, takže 80,000 NeoCoins = $128
 • od 80,000 do 100,000 NeoCoins na vašem účtu je poměr $1.7, takže 100,000 NeoCoins = $170
 • nad 100,000 NeoCoins zůstává poměr $1.7 za každých 1000 NeoCoins

Refferalové

Alfou a omegou NeoBuxu je pronájem referralů a také získávání svých vlastních. NeoBux má tedy dva druhy referralů, jsou to tzv. direct (to jsou ti vámi získaní) a rented (pronajatí). NeoBux obsahuje velmi sofistikovaný systém, který vám umožňuje referraly spravovat, vyhazovat a najímat nové, zjišťovat jednotlivé statistiky, zisky a mnoho dalšího.
Až si tedy vyklikáte cca $2 - 3, tak počkejte s výplatou vašich peněz a raději si kupte své první referraly. Konkrétně si kupte první 3 referraly. Dříve si referraly nepronajímejte, musíte mít totiž dostatek peněz k jejich údržbě. Vaše vlastní direct referraly vám NeoBux umožní získávat po 15ti dnech od registrace, základní počet slotů pro direct referraly je 30 a zvyšuje se vám podle toho, jak dlouho jste uživatelem NeoBuxu a nebo je možné další sloty zakoupit za NeoPoints. Vyšší počet slotů pro direct referraly získáváte také spolu se zlatým členstvím (základní počet se navyšuje na 200).
Nezapomínejte na to, že proto, aby vám byl přičten zisk z vašich referralů musíte být aktivní také vy sami. Pokud v daný den nekliknete ani na jednu z reklam, následující den pak z vašich referralů nedostáváte nic. Nutno ale poznamenat, že k tomu aby vám byl zisk z referralů přičten stačí kliknout na 4 "Fixed Ads" reklamy. Tyto reklamy mají oranžové zápatí a obnovují se vám každý den.

Strategie výdělku

Je nutné si uvědomit, že jakýkoliv výdělek je o denní aktivitě a proto pokud to budete s NeoBuxem myslet vážně, tak se prostě musíte minimálně jednou denně přihlásit. Ovšem, že po prvních dvou týdnech zjistíte, že jste si nevydělali nic a sen o zisku je pryč, ale právě v tomto okamžiku se začínají oddělovat zrna od plev a NeoBux to moc dobře ví. Proto je také pro každého uživatele nachystána zkušební lhůta (15 dnů). Během této lhůty je potřeba být maximální možnou měrou aktivní a tato lhůta je vhodným testem i do budoucna. Během této doby vytrvejte a pokud už na vás jdou představy nedosažitelného a máte chuť se na to vybodnout, tak si tento web přečtěte znovu. Je prostě potřeba si uvědomit, že dnes Vám jednoduše nikdo peníze zadarmo nedá a i přivýdělek na Internetu je o denní aktivitě, zájmu a vytrvalosti. A pokud vytrváte a projdete touto zkouškou, kterou pro vás NeoBux připravil bude výsledkem jeden malý splněný sen. Jelikož tisícové částky měsíčně, které vám NeoBux může přinést opravdu stojí za to vydržet.

Víte, že při zlatém členství v NeoBuxu jsou vaše zisky z referralů okamžitě zdvojnásobeny?

Pokud jste se tedy rozhodli vydržet, vrátím se pomyslně o několik řádek výše a navážu na stav, kdy je na vašem účtu vyděláno cca $2 - 3. Pronajměte si tedy své první referraly za $0,6 a zbytek peněz ponechte na vašem účtě. Cílem je pochopitelně docílit toho, aby do doby, než uplyne 7 dnů od posledního pronájmu referralů byla na vašem účtu znovu utracená částka za nákup referralů. To se podaří jen tehdy, pokud budete aktivní vy sami a samozřejmě vaši referralové vám k tomu také nemálo pomohou (proto jsou taky pronajímáni). Vzhledem k faktu, že každý aktivní referral vám denně nakliká 0,02$ zisku, tak se na počáteční sumu dostanete během pár dnů.

Víte, že vaše referraly lze v NeoBuxu prodlužovat až na 240 dnů a tím ušetřit 30% celkové ceny za prodloužení?

Získat rented referraly je možné každých sedm dní a to v předem stanovených balících, minimální balík obsahuje 3 referraly a maximální potom rovnou stovku (abych byl přesný, při Ultimate členství může balík referralů dosáhnout až 300 a doba na další pronájem referralů je snížena ze 7 na 4 dny). Každý rented referral je pro vás najatý přesně na 30 dnů, což je základní doba pronájmu. Před uplynutím této doby je vhodné (spíše nutné) každého vašeho referrala revidovat a to z toho důvodu, aby bylo jasné zda si tohoto referrala nechat, nebo nechat propadnout a místo něj koupit jiného.
Víte, že kromě standardního zlatého členství (Golden) jsou k dispozici ještě tzv. Golden Packy? Tyto packy jsou vlastně dalším vyšším druhem členství, které je ale možné získat pouze pokud již vlastníte běžné Golden členství. Golden Packy jsou na Golden členství jednoduše řečeno "nalepené" a je třeba je prodlužovat samostatně. Jak Golden členství, tak také Golden Packy jsou vždy kupovány na rok a koupě Golden Packu je možná kdykoliv, pokud již vlastníte Golden členství.
K tomu, aby rozhodnutí o náhradě referrala bylo smysluplné je třeba sledovat dvě měřítka. Jedná se o průměr odklikaných reklam denně (Avg. clicks) a datum posledního kliku (Last click). Oba tyto ukazatele naleznete v sekci pronajatých referralů pod vaším účtem.
Trocha matematiky: pokud vím, že jeden rented referral mne stojí $0,2 za měsíc a může mi každý den vydělat maximálně 0,02$, tak pokud bude tento referral denně aktivní všech 30 dnů, potom mi vydělá $0,6 ($0,4 čistého zisku pro mě). Takovýto referral má tedy Avg. clicks 4,0 [4 * $0,005 (zisk za proklik referrala) * 30 dní = $0,6 (původní cena za nákup všech 3 referralů) - $0.2 (náklad na pronájem)]. Avg. clicks 4,0 je maximum, kterého může rented referral dosáhnout, při standardním druhu členství. Při Golden členství je to 9,00 - 10,00.

Náhrada (expirace, recyklace) referralů

Z příkladu, který je uvedený výše už je jednoduché vyvodit, že pokud je Avg. clicks rented referrala nižší jak 1,3 (1,3 * $0,005 * 30 dnů = $0,195) tak je takový referral neziskový a je nutné se ho zbavit. Je dobré vědět, že neaktivita takového referrala je opravdu jeho rozhodnutí, protože NeoBux 4 Fixed Ads všem svým členům denně připravuje a tak zaručuje v systému zisk při plné aktivitě referrala.

Standardní členství a referralové

 • pokud je 1 nebo 2 dny před ukončením doby prvního pronájmu Avg. clicks vyšší než 1,35, tak se vám referral zaplatil a něco málo i vydělal a proto jej můžete prodloužit na další období 30 dnů
 • pokud je 1 nebo 2 dny před ukončením doby prvního pronájmu Avg. clicks vyšší než 2,00, tak se vám referral zaplatil a je aktivní proto jej můžete prodloužit na další období, zvažte ale zda jej neprodloužíte na delší období než je 30 dnů (je to možné až na 240 dnů), jelikož pak získáte slevu
 • i v případě, že byl referral aktivní a Avg. clicks je dostatečně vysoký (kolem 1,35), zkontrolujte datum posledního kliknutí a pokud je starší než 3 dny, tak jeho prodloužení zvažte (je potřeba přihlédnout k okolnostem, jako např. přes vánoce může jinak aktivní referral být někde v tahu a podobně)
 • neprodlužujte referrala pouze o 15 dní (vždy prodlužujte minimálně na 30 dnů)
 • vypněte si funkci Autopay
 • referraly ze začátku nerecyklujte, recyklační poplatek je poměrně vysoký ($0,07) a při standardním členství je někdy lepší nechat referrala vyměnit automaticky systémem (to proběhne po 14 dnech od poslední jeho aktivity zdarma). Pokud vám to časově nevyjde a bude již končit pronájem tohoto referrala, nechte ho NeoBuxem odstranit (to bude stát $0,02, ale tato částka je stále nižší než cena za recyklaci 0,07$) a je dost pravděpodobné že vám recyklovaný referral při standardním členství za zbytkovou dobu pronájmu nepokryje vynaložené prostředky
 • nezapomeňte že k prodlužování (případně recyklaci) lze použít NeoPoints, prodloužení 1 rented referrala na 30 dnů stojí 267 NeoPoints
 • pokud si to můžete (vzhledem ke stavu vašeho NeoBux účtu) dovolit, tak nakupujte pokaždé větší a větší množství referralů, utraťte však maximálně 40% vašich financí
Už jsem to naznačil výše, ale opakování je matka moudrosti, takže.. pokud je Avg. clicks u vašeho referrala před ukončením doby pronájmu nižší než 1,35 potom jej neprodlužujte a nechte automaticky systémem po uplynutí celé 30 denní lhůty pronájmu odstranit. Takové odstranění vás stojí $0,02, ale je to pořád lepší než pronájem prodloužit s tím, že referral nejspíše žádné zisky nepřinese.
NeoBux nabízí funkce jako je Autopay a Autorenew. Jsou to funkcne, které automatizují správu referralů, nicméně spíše si zvykejte je nepoužívat. Mohou se jevit prvotně výhodně, ale při denní aktivitě je nepotřebujete a raději si vše udělejte sami. Autopay konkrétně zastává tu funkci, že za vaše referraly platíte denně a to dle tohoto klíče: rented referral v jeden den alespoň 1 klikne, bude prodloužen na další jeden den a pokud neklikne, neplatíte za něj nic. Referralové prodlužování denně přes AutoPay jsou prodlužováni se slevou 15%. Autopay je ovšem aplikován pouze na referraly, kteří jsou prodlouženi minimálně na 20 dnů a více. Autorenew pak naopak zajišťuje automatické prodlužování na zvolenou periodu. Obojí doporučuji spíše obstarávat ručně.
Tolik k správě rented referralů, nezapomeňte po uplynutí lhůty kdy vám není dovoleno získávat direct (vlastní) referraly s tímto vehementně začít a za pomoci direct referralů pokračujte do počtu zhruba 300. Po dosažení tohoto počtu je čas na přechod na Golden (zlaté) členství. O tomto druhu členství se dozvíte níže.
Pokud se budete řídit tím co je uvedeno výše o NeoBuxu, tak $ na vašem NeoBux účtu budou pěkně přiskakovat a je pomalu čas myslet na postup výš.
Svůj účet u NeoBuxu si můžete povýšit za poplatek $90 / rok na Golden (zlaté) členství. Pochopitelně je nejvhodnější si na tento upgrade vydělat sám (přechod na Golden členství lze platit i z vydělaných prostředků, které v NeoBuxu máte), ale můžete jej i zainvestovat. Pokud tedy máte alespoň 300 pronajatých referralů (maximum standardního členství), kteří jsou denně aktivní a jejich Avg. clicks je vyšší než 1,7, tak na je ten správný čas na Golden členství přejít. Pro přechod musíte také splnit několik podmínek, musíte mít minimálně 50 kliků na reklamu, minimálně 2 krát jste si už pronajali referraly a jste registrováni minimálně 15 dnů.
Při přechodu na zlaté členství se vyplatí vyčkat na nějakou speciální příležitost (svátky, výročí) jelikož právě v tuto dobu NeoBux poskytuje slevy až do výše $15.

Co vám tedy zlaté členství nabídne?

 • získáte okamžitě o 100% vyšší příjem z vašich referralů
 • získáte minimálně 9 Fixed Ads denně
 • lepší cena za pronájem a prodloužení referralů
 • maximum rented referralů je zvýšen z 300 na 2000
 • máte k dispozici lepší grafy a statistiky ke správě vašeho účtu
 • maximum direct referralů je zvýšeno z 30 na 200 (nebo více, dle stáří vašeho účtu se tento počet navyšuje)
 • dostanete novou ikonu, která vás odlišuje od standardních memberů
 • další bonusy dostanete druhý (a další) rok po sobě jako zlatý člen

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký způsob výdělku na internetu preferujete?

Klikačky 27.8% (10)
Pasivní 52.8% (19)
Maily 11.1% (4)
Dotazníky 8.3% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama